עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

The water dripping from the insomniac moon can't go back.
During this time I can just laugh about how pretty beautiful things are.
It all seems so fake...
חברים
dreamsחמוץ מתוקכוכבית אחתLonely guyBig Mouthמאיר בוזגלו
מימיהשמלה האדומהדניאלKedishORIYALI❥AngelK❥
cosmicBFFEmo Life

Assignment

28/06/2016 01:51
Ghost Dog

הוא חבש את המסכה שלו וסגר את הדלת מאחוריו בשקט. הוא טיפס על גב סוסו ויצא בדהרה מן המקום, גלימתו הלבנה מיתנופפת מאחוריו. סוסו ניווט במיקצועניות בין גזעי עצים בתוך היער. נהמה קלילה של רוח נישמעה בזמן שהוא רכב במהירות, ולא עצר לרגע.

 

הוא חלף לידה כמשב רוח, רוכב על סוס לבן, היא הספיקה ליקלוט מפניו רק את מסכתו הלבנה ומבגדיו רק את גלימתו, שניראתה צחורה כל כך. היא היסתכלה עליו בסקרנות, בעניין בעודו רוכב. בעוד החלה ליצעוד חזרה למלון היא הסתכלה לאחור, כדי ליראות אם הוא עדיין שם. סוסו עמד במקום, צד גופו מופנה אליה, סוס גדול, יפהפה. רתמתו של הסוס מורכבת מעור בקר משובץ באבן חן כחולה שנחה על מצחו, מתחת לרעמתו השחורה. הרוכב הביט בה בעיניים אפורות-בהירות, בצבע הלבנה. הוא בחן אותה בסקרנות בעוד היא החזירה מבט חודר שחרג את גבול נשמתו. צרחה נישמעה מאחורי הנערה אדומת השער והיא הסתובבה במהירות חיננית לכוון האזעקה. שיערה האדמוני התנופף מאחוריה ונחת על גבה.  הרוכב קלט בזק של אבן חן כחולה על השרשרת התלויה על צווארה ונשימתו נעתקה. אזעקת שווא, ילדה קטנה שאחיה הגדול הבהיל אותה. עיניה הירוקות שבו לחפש שנית את הרוכב המיסתורי, אבל זה כבר לא היה שם.

 

בעודו מניף את עצמו מן האוכף, אנחה נפלטה מבין שפתיו חסרות הצבע. מגפיו פגעו ברצפת האסם עשוי האבן והניפו ענן קטן, עשוי מאבק, אל חלל החדר. קול ההתנצחות הדהד וסוסו נחר. הוא התיר את אבזמי הרתמה של סוסו והחליק את הרתמה בעדינות מעל ראש הסוס. הוא טפח על צווארו של הסוס הלבן ותלה את הרתמה העשוייה עור משומן על הוו התלוי על הקיר לצידו. הוא החליק את עצבעותיו ארוכות-הטפרים על העור השחור. ידו נעצרה על האבן הכחולה, זו שיקפה את פני הים והגלים והוא עצם את עיניו ולרגע יכל לשמוע את קול הצעדים על החול. "לעזעזל איתך!" התפרץ לפתע. הוא זרק את הרתמה באגרסיביות על הרצפה והסתובב אל סוסו בכעס. החיה נרתעה ועיניה נפקחו בפחד. הרוכב הוריד את האוכף מגב הסוס ושחרר את החיה לאחו. "מדוע הייתה חייבת היא לפגוש אותו שוב, במקום הזה, כל כך רחוק מן הבית?" הוא תהה לעצמו ויצא בסערה מהאסם, טורק את הדלתות הגדולות בחוזקה.



Here you are, my first piece in Hebrew in a few years. 

Cut me some slack, I have to use an on-screen keyboard and I find Hebrew very hard to describe.

I hope you like it, I worked very hard on it.

תיאושארלוט❥AngelK❥אריק
פח דן
01/07/2016 22:30
אהבתי
Ghost Dog
03/07/2016 01:44
^-^
פח דן
04/08/2016 23:22
תכתבי עוד בעברית. אני אוהב מאד
Ghost Dog
12/08/2016 14:34
I find it very hard to do that, because now that my keyboard no longer has hebrew on it i have to fully use the on screen one and it takes ages!
also i now find hebrew pretty hard as im out of practice. But ill give it another try ^-^
פח דן
17/09/2016 00:42
אני מבין את הקושי. קראתי הפוסט החרון באנגלית. מזל טוב
רוצה שאשלח לך מקלדת עם עברית?
barry,real3@gmail.com
22/08/2016 16:57
מתאים לך עברית, גם אני אהבתי.
Ghost Dog
25/08/2016 21:32
I try my best ;3
Thank you ^-^
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון